
30,63 ₴
Минимальный заказ — 15 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Касета на 160 комірки
Розмір касети - 59,4см*39см
Об’єм комірки -25мл
Висота касети - 50мм
Розмір комірки по верху - 30мм*30мм
Розмір комірки по низу - 14мм*14мм
Форма комірки - квадрат.
Товщина матеріалу - 700мкм.
Матеріал - ПЕТ
Касета з піддоном для вирощування розсади в теплиці. Виготовлена касета з нетоксичного, міцного та пластичного пластику ПЕТ. При вирощуванні розсади в касетах вам не знадобиться пікірувати розсаду. Також при транспортуванні розсада не пошкоджується і при пересадці не травмується коренева система рослини. Також ви скоротите витрати насіння. Використовують дані касети для вирощування розсади капусти, кукурудзи, томатів, огірків,баклажанів, перцю, полуниці тощо.
В якості наповнювача для пророщування насіння або посадки рослин можна використовувати субстрати або торф'яні та кокосові таблетки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Кассета |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для рассады |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Высота | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | чёрный |