33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Універсальний пластиковий кошик застосовується для вирощування цибулинних рослин у сільському господарстві. Завдяки такому способу вирощування цибулини не розбігаються під землею і не травмуються при викопуванні, виключає плутанину сортів, а також захищає цибулини від підземних шкідників.
У кошики цибулин можна садити будь-які цибулинні - рябчики, нарциси, пушкінії, аліуми, тюльпани і кореневищні рослини. При закопуванні кошика треба враховувати глибину посадки квітки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 72 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Длина | 277 мм |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кассета |
| Назначение | Для рассады |