34,35 ₴/комплект
Минимальный заказ — 10 комплектов
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Розмір касети - 44см*20,5см
Об’єм комірки - 60мл
Висота касети - 55мм
Розмір комірки по верху - 35мм*35мм
Розмір комірки по низу - 24мм*24мм
Форма комірки - квадрат.
Товщина матеріалу - 700мкм.
Матеріал - ПЕТ
Касета з піддоном для вирощування розсади на підвіконні та в теплиці. Виготовлена касета з нетоксичного, міцного та пластичного пластику ПЕТ. При вирощуванні розсади в касетах вам не знадобиться пікірувати розсаду. Також при транспортуванні розсада не пошкоджується і при пересадці не травмується коренева система рослини. Також ви втричі скоротите витрати насіння. У комплекті з касетою присутній піддон, за допомогою якого при поливі вода не буде розтікатися по підвіконню. Використовують дані касети для вирощування розсади томатів, огірків,баклажанів, перцю, полуниці тощо.
В якості наповнювача для пророщування насіння або посадки рослин можна використовувати субстрати або торф'яні та кокосові таблетки.
При необхідності, додатково до цієї касети можна придбати прозору кришку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Кассета |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для рассады |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Высота | 50 мм |