



26,95 ₴
Минимальный заказ — 150 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Касета на 63 коміркиРозмір касети - 43,5см*32,5см
Об’єм комірки - 74мл
Висота касети - 55мм
Розмір комірки по верху - 39мм*39мм
Розмір комірки по низу - 24мм*24мм
Форма комірки - квадрат.
Товщина матеріалу - 700мкм.
Матеріал - ПЕТ
Касета для вирощування розсади на підвіконні та в теплиці. Виготовлена касета з нетоксичного, міцного та пластичного пластику ПЕТ. При вирощуванні розсади в касетах вам не знадобиться пікірувати розсаду. Також при транспортуванні розсада не пошкоджується і при пересадці не травмується коренева система рослини. Також ви скоротите витрати насіння.
При необхідності, додатково можна придбати піддон, за допомогою якого при поливі вода не буде розтікатися по підвіконню. Використовують дані касети для вирощування розсади томатів, огірків, баклажанів, перцю, полуниці тощо.
В якості наповнювача для пророщування насіння або посадки рослин можна використовувати субстрати або торф'яні та кокосові таблетки.
Піддон - додатково продається.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Кассета |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для рассады |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 352 мм |
| Высота | 55 мм |