Гарне обслуговування.
Завжди є чудові знижки.
Великий вибір товару.
Уважні продавці-консультанти.
Магазин супер! Ножиці вогонь. Дали квіти в подарунок,теща задоволена) Окрема подяка менеджеру що телефонував. Велике дякую!!!
Гарно упаковано,якість утеплення агроволокна подивимось після зими.Трохи б дешевші ціні-взагалі було б добре)).Окреме дякуємо за можливість доставки Укрпоштою..