Дуже гарный товар, швидка доставка, все підписано. Дякую за журнал та рекомендації. Маю надію що сіянець небуде в наступному році випускати стріли.
Дякую за гарне ставлення до клієнтів. Буду замовляти і інші товари
все на вищому рівні , від сіянців до обслуговування!
Щиро дякую. Гарних продажів.
все сподобалось,замовлятиму ще.
Спасибо большое за обслуживание !!! Подарочки положили )) было очень приятное удивление ))) процветания вашей компании !!🌹🌶💞