Замовленого товару немає в наявності.
Але про це дізнався лише на четвертий день після оплати і після двох моїх дзвінків продавцю. Розумію, що бувають різні ситуації, але можна було просто попередити.
Через це втратив три дні і прийшлось відмінити заплановані роботи
Багато років беру в цьому магазині і завжди задоволений
Всё очень порадовало!
Дуже задоволена продавцем, ввічливий. За затримку поклали подарунок. Товар весь цілий, гарно запакований. Дуже дякую 🤗