Кошик
1559 відгуків
Агрі
Графік роботи
  • Понеділок
    10:0017:00
  • Вівторок
    10:0017:00
  • Середа
    10:0017:00
  • Четвер
    10:0017:00
  • Пʼятниця
    10:0016:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (68) 870-72-67
офіс
+380 (66) 411-06-50
офіс
ТМ Агрі
Сергій, Валерій, Марія
ул. Иорданская, 9 (Лайоша Гавро 9), Київ, Україна
agri.prom.uapolivagri@gmail.com
+380 (68) 870-72-67
+380 (66) 411-06-50

Полив саду та система поливу квітів

Полив саду та система поливу квітів

Для багатьох полив саду приносить не тільки задоволення, але і проблеми з переносом і скручуванням довгих шлангів. Система поливу квітів та саду на гідрантах - найкраще рішення для садівника.

Дуже часто люди, які мають заміські володіння намагаються своїми силами як можна яскравіше і красивіше прикрасити їх різноманітною рослинністю. Альтанки і лавки для відпочинку вкривають у заростях квіткових клумб і декоративних квітучих чагарників. Місця для посиденьок на відкритому повітрі вкривають кучерявими рослинами, щоб навіть у самий жаркий день можна було сховатися в тіні з близькими друзями. Ну а територію дитячих ігор і великих майданчиків засівають газоном, який потребує постійного догляду і підживлення.

Відомо, що застосовувана сьогодні на будівельному ринку, система поливу квітів, яка забезпечує полив саду регулярним і рівномірним кількістю води, є найбільш правильним рішенням для постійного догляду за зеленими вихованцями на вашій території. Але що ж робити, якщо ділянка не зовсім великий, а на дорогу автоматику та обладнання, що виконує автополив квітів не хочеться виділяти великі гроші?

Адже основна проблема поливу саду і квітів може бути не тільки в постійності, але й зручності. Наприклад садовий шланг часто плутається під ногами, або своєю вагою придавлює квіти на клумбах. Його довжина не дозволяє поливати віддалені куточки вашої ділянки, а підключення до шлангу садової «поливалки» змушує розгортати шланг по ділянці на всю його довжину. Все це старовинні методи поливу саду, які удосконалено сьогодні новими рішеннями. Використання гідрантів для ручного поливу саду одне з найбільш прийнятних і бюджетних рішень.

Гідранти або водяні розетки для поливу саду з допомогою шланга дозволяють забезпечити доступ до води на всій території вашої ділянки. Розводка підземного трубопроводу, на який встановлюються гідранти, робиться рівномірно по всій ділянці, тим самим забезпечуючи зручний доступ до води.

Полив саду і зручність використання гідрантів

 полив саду

Садовий гідрант готовий до роботи

полив квітів

Шланг просто підключається до гідранта

Гідрант не має запірного вентиля. Його робота заснована на закриття і відкриття перепускного клапана, під дією спеціального пластикового ключа. При високому тиску і більш надійному з'єднанні рекомендується встановлювати латунні гідранти. Але варіант пластикових водяних розеток буде найбільш оптимальним в співвідношенні ціна-якість.

Установка гидророзеток на ділянці відбувається за простим принципом. Необхідно прокопати траншею для пнд труб, при цьому чітко дотримуючись глибину їх залягання – близько 30 см. Слід врахувати, що трубу можна використовувати однакового діаметру, якщо кількість гідрантів на ділянці дуже незначне. Якщо у вас планується використання одночасно декількох гідрантів, або їх загальна кількість більше 7 штук, то необхідно заужалі діаметр труби, попередньо визначивши основну магістраль, наприклад труба пнд 32 мм, і від неї за допомогою компресійних муфт робити відводи на трубу більш меншого діаметру, наприклад 25 мм. Сам гідрант встановлюється на відвід 90 градусів з різьбою 3/4» внутрішнього типу.

Різьбове з'єднання гідранта і відведення необхідно ретельно обробити герметиком або ущільнювальним матеріалом – льон, фум-стрічка. Це забезпечить додаткову герметизацію і збільшить надійність з'єднання на довгі роки. Для гідранта не потрібно додаткових скоб для фіксації або металевих штирів для їх установки в землю. Досить укласти під гідрант подушку їх щебеню або керамзиту для жорсткості і обсипати гідрант землею, гарненько утрамбуйте її навколо нього. Слід завважити що гідрант необхідно встановлювати в рівень із землею, при цьому антивандальна кришка гідранта повинна бути закрита.

Система поливу квітів у роботі

Якщо ви підключили трубопровідну магістраль для поливу саду до загального живлячої водопроводу або у вас є стаціонарний насос для поливу з ємністю, то після встановлення гідрантів необхідно виконати промивання трубопроводу від піску і бруду через вставлений в гідрант ключ, а так само виконати перевірку на герметизацію сполук, наповнивши магістраль водою під тиском 3-4 бару. Тільки після відсутності витоків води можна буде закопувати трубопровід, а після промивання першого гідранта рекомендується повторити процедуру відкриття для кожного гідранта. На зимовий період системи поливу продуваються повітрям. Це буде здійснюватися за тим же принципом що і промивка – для кожного гідранта окремо. При цьому слід продувати гідранти до появи водяного пилу, і при необхідності повторювати цю процедуру продувки 2-3 рази.

Ключ для гідранта являє собою патрубок з зовнішньою різьбою 3/4", який має фіксуючий механізм для з'єднання з водяною розеткою. При використанні ключа для шланга, на нього слід накрутити стандартні перехідники під шланг. При необхідності можна встановити додатковий запірний вентиль на відвід.

Сучасна система поливу квітів, змонтована з гідрантів дозволить вам і вашим близьким мати постійний доступ до води для різних цілей. Такими може бути не тільки полив саду або теплиць, але і миття доріжок, наповнення резервуарів, мийка машин та ін. Достатньо буде мати короткий відрізок шланга і не розплутувати бабіни, якщо вам необхідно забезпечити доступ води на віддалені території. А небезпека зачепитися за шланг і впасти більше не буде актуальна для ваших знайомих і близьких.

Інші статті
  • Укривний матеріал Агротекс
    Укривний матеріал Агротекс
    Щоб домогтися гарних результатів при вирощуванні овочів і фруктів, застосовується безліч різних інструментів і матеріалів, одним з поширених способів є застосування укриттів. Нетканий укривний матеріал Агротекс, створений за технологією спанбонд, вже давно служить відмінною підмогою в овочівництві і рослинництві в західних країнах.
    Повна версія статті
  • Захист рослин від бур'янів, заморозків, опіків, методи та засоби захисту рослин
    Захист рослин від бур'янів, заморозків, опіків, методи та засоби захисту рослин
    Наблизився дачний сезон. Всі ми знаємо, що для хорошого врожаю або рясного цвітіння наших улюблених квітів необхідно доглядати за рослинами. Важливо знати, не тільки засоби захисту рослин, але і в які терміни проводяться ті чи інші роботи.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner