Замовляв насіння. Працюєте швидко та якісно. Був технічний збій по оплаті (не по вині продавця). Все вирішилось дуже швидко. Успішного Вам бізнесу. Все буде Україна!
чудовий магазин ! Все дуже добре скомплектовано, в запоріжжя прийшла посилка на слідуючий день ! гарний сервіс . дякую Вам
Чудовий магазин з високою якістю товару та обслуговування.
Дякую магазину за чудове обслуговування, якісний товар та подаруночек!